سالروز ولادت امام هادی سلام الله علیه مبارک باد.

درباره

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعلِها وَ اُمِّها و بَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک

حمد و سپاس بی‌کران خدای متعال را که به اذن و اراده او در اول رمضان ۱۴۴۱ هجری قمری، نخستین مطلب در وب‌سایت عمادعلم منتشر شد. از خدای متعال مسئلت داریم که ما را با شهادت به ذات اقدس خویش نزدیک‌تر و به قافله حضرت محمد و آل حضرت محمد صلوات‌الله‌علیهم که سیدالشهدای آن، حضرت ابی عبدالله، حسین بن علی علیهماالسلام است، ملحق فرماید، ان شاء الله.

 

عاجزانه از خدای متعال می‌خواهیم که این اندک را از ما پذیرفته و آن را گامی در جهت جلب خشنودی آقا و امام و صاحب‌مان حضرت بقیه الله الاعظم روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفدا و تعجیل در فرج آن امام برحق محسوب فرماید.

 

و باز از خدای متعال مسئلت داریم عمادعلم را محلی برای تفکر و نشر علم نافع قرار دهد؛ علمی که ما را به ذات اقدس او نزدیک‌تر و عقل و بصیرت و فهم ما را درباره علم و قدرت مطلق او و نادانی و ضعف مطلق ما افزون کند؛ علمی که بر فطرت ما منطبق باشد و رستگاری دنیا و آخرت را در پی داشته باشد، ان شاء الله.

 

«عمادعلم» از نام شهید سرافراز اسلام، حاج عماد مغنیه وام می‌گیرد، بدین امید که خدای متعال ما را از برکات روح پاک آن شهید والامقام مستفیض و عاقبت‌مان را خیر فرماید، ان شاء الله